Siedem grzechów głównych nauczycieli języków obcych (oraz jak je przekuć w metodyczne cnoty)

Wydawnictwo: Fraszka Edukacyjna
978-83-61309-28-4
poradniki
aniaxyz

Książka ta – napisana żywym, barwnym językiem, z wielką dawką humoru – ma charakter praktycznego poradnika, wspartego podwalinami teoretycznymi. Powstała w wyniku analizy przeprowadzonych przez autorkę szerokich badań statystycznych. Autorka ujawnia wprawdzie i wytyka nauczycielom braki i błędy metodyczne nazwane grzechami, ale tylko po to, aby pomóc im nie popełniać ich więcej. Pokazuje jak...

Autorka ujawnia wprawdzie i wytyka nauczycielom braki i błędy metodyczne nazwane grzechami, ale tylko po to, aby pomóc im nie popełniać ich więcej. Pokazuje jak każdy z metodycznych grzechów przekuć w metodyczną cnotę – czyli, jakie zmiany wprowadzić w sposobie nauczania, aby stać się świetnym nauczycielem, za którym przepadają jego uczniowie.

aniaxyz | 2010-07-13
Na półkach: Do pracy, Przeczytane