Pijany kogut

Wydawnictwo: Czytelnik
Pijany, kogut
dona

Bogdan Loebl jest autorem wierszy, prozy, słuchowisk, reportaży oraz tekstów piosenek i bluesów, pisanych głównie dla Tadeusza Nalepy. Z obu części tej książki powstałyby piękne polskie bluesy... "Pijany kogut", czyli Witamy w PRL-u! Ci, którzy mieli to (nie)szczęście, że przeżyli to sami, już po kilku przeczytanych kartkach wrócą w te czasy, w ten klimacik sennego małego Miasteczka koło wielkiej metropolii; do mieściny, w której wszyscy znają wszystkich i gdzie każdy dzień wygląda tak samo. Przejdą się po rynku, zajrzą w kilka okien, poznają (rozpoznają?) paru małomiasteczkowych typów, typków i "normalnych" ludzi przeży(u)wających swoje życie.

monika126 | 2014-09-20

Tragedia,nie polecam, mega głupie