Meta nasza pijana

Wydawnictwo: Presstrust
dona

Bogdan Loebl urodził się w 1932 roku w Nowosielicy koło Stanisławowa. Studiował filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Poeta, prozaik i publicysta jest również autorem słuchowisk radiowych oraz tekstów piosenek i bluesów pisanych w większości do muzyki Tadeusza Nalepy, któremu autor zadedykował książkę "Meta nasza pijana". Powieść ta, choć powstała w roku 1987 - nie mogła się wówczas ukazać z przyczyn niezależnych od autora i wydawcy.

| 2015-10-04
sugleiw70 | 2016-06-04