Letni dom wampirów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
wampiry
dona

- Nie pozwól, żeby cię zaszedł od tyłu, bo cię zepchnie – szepnęła mi do ucha Małgosia, kiedy pan Krzysio przeszedł na drugą stronę dołu. - Kto zepchnie... - W razie czego chwytaj go za nogę, a ja go wtedy brzytwą. - Brzytwą? Skąd... - Ciii... Małgosia ujęła moją dłoń i włożyła ją pod swoją lewą pachę. Grzała się tam brzytwa zawieszona na strzępie koszuli, ta sama, którą Głowa skaleczył w...

- Kto zepchnie...
- W razie czego chwytaj go za nogę, a ja go wtedy brzytwą.
- Brzytwą? Skąd...
- Ciii...
Małgosia ujęła moją dłoń i włożyła ją pod swoją lewą pachę. Grzała się tam brzytwa zawieszona na strzępie koszuli, ta sama, którą Głowa skaleczył w szyję pana Krzysia – była gładka, przyjemna w dotyku.

Asia | 2015-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2015

Poddaję się. To pierwsza książka tego autora, ale nawet jej nie kończąc, nie mam ochoty sięgać po następne.

Bożena777 | 2013-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2013

Książka jest dyskusyjna. Widać, że wyszła spod pióra wybitnego pisarza. Jednakże momentami bardzo niebezpiecznie zahacza o motywy pedofilskie. Cóż, pewnie stara jestem (29 l.) i nie zrozumiem, jak można zachwycać się ciałami 13latków. Jest brutalna. Owszem, lecz horrory takie w końcu być powinny.

| 2012-11-08
Przeczytana: listopad 2012

Zaintrygowała mnie, aczkolwiek po jako pierwsza tego autora przeze mnie przeczytana - po Loeblu spodziewałem się nieco więcej.

Agata | 2012-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2012

Dla mnie była trochę brutalna i wulgarna, ale skończyłam i w ogólnym rozrachunku może być.

Sławomir Socha | 2016-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2016