The perfect match
ivonyz

Alexis wpada na genialny pomysł: zostaje szkolną swatką, a wymarzonych partnerów dla koleżanek i kolegów znajduje za pomocą specjalnego programu komputerowego. Co więcej, postanowiła również sobie znaleźć w ten sposób chłopaka. Tom wydaje się dla niej idealnym partnerem. Po pewnym czasie jednak koleżanki i koledzy zaczynają się skarżyć. Ukochany czy ukochana - wybrani przez komputer - nie...

Co więcej, postanowiła również sobie znaleźć w ten sposób chłopaka. Tom wydaje się dla niej idealnym partnerem. Po pewnym czasie jednak koleżanki i koledzy zaczynają się skarżyć. Ukochany czy ukochana - wybrani przez komputer - nie zawsze spełniają ich oczekiwania. Alexis także zaczyna mieć wątpliwości.

Bo może do miłości trzeba czegoś więcej niż komputera?

lacerta | 2012-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2012

Nie wiem czemu, ale na początku byłam źle nastawiona do tej książki, ale koniec końców nawet bardzo mi się spodobała. Ciekawa, chociaż przewidywalna. Bardzo polubiłam bohaterów.

Mackula | 2012-08-01

Książka fajna .. głupi jest moment jak za wszystko główną bohaterkę obwiniali ..

Dragonfly | 2011-02-28
Przeczytana: 27 lutego 2011

Jest króciutka (przeczytane w jeden wieczór) ale ciekawa.

mroowkojad | 2011-01-15
Przeczytana: 2009 rok

Cudowna.

yootsuu | 2013-09-18
Przeczytana: 2004 rok

ciekawa - zwłaszcza, gdy genialny plan bohaterki okazuje się zbyt prosty i piękny, by się udał. ;)

Patrycja | 2010-12-26
Przeczytana: 2009 rok

Super, jak każda książka z tej serii:)

Jesica Wiśniewska | 2012-10-12

NAJ NAJ najlepsza jak dotąd

Wiky | 2014-10-26

Książka w miarę ciekawa, ale to jednak nie jest mój typ. Można było w niej dużo przewidzieć i według mnie za dużo w niej wątków miłosnych, za czym nie przepadam...

akot89 | 2016-09-05
Na półkach: Młodzieżowa, Przeczytane