Przymierze wrogów

Tłumaczenie: Maciej Antosiewicz
Wydawnictwo: Świat Książki
Alliance of Enemies
historyczna

Pasjonująca, tajna historia współpracy amerykańskiego i niemieckiego wywiadu podczas II wojny światowej, zaskakuje szczegółami, wydo­bytymi teraz na światło dzienne. Co załatwiali tajni agenci z Niemiec i USA podczas nieformalnych spotkań w Lizbonie, Stambule i Bernie? Czy to możliwe, by informacje dostarczane przez amerykańskie służby wywiadowcze były lekceważone przez administrację Roosevelta? Jak wyglądały kontakty z opozycją antyhitlerowską w Niemczech?

GeeN | 2016-10-11
Na półkach: Historia, Przeczytane