Tini i jej przyjaciele

edtta

Oprawa: twarda

karolinak | 2010-07-29
Przeczytana: 1992 rok

Dostałam ją na Mikołajki, kiedy miałam 6 lat. W cały dzień pochłonęłam tę książkeczkę. Czytam ją do dziś. A mam lat ponad 20.
Jedno z piekniejszych wspomnien z dzieciństwa. Każda karta opatrzona obrazkami. Bardzo wczuwałam się we wszystkie przeżycia towarzyszące postaciom.
Ponadto, jeśli ktoś szuka dla swojego dziecka niesztampowych historyjek z dobrym i mądrym zakończeniem - polecam jak najbardziej.

pralka55 | 2014-05-28

ehhhh.. dzieciństwo.... książkę czytałam codziennie przed snem w dzieciństwie. Ostatnio znalazłam ja na strychu i przeczytałam cała,mimo iż minęło ponad 20 lat gdy ja ostatni raz czytałam, pamiętałam cały tekst:)

Agnieszka | 2012-04-21

cudowna książka , idealna dla każdego dziecka ! kilka ciekawych, ale i pouczających historyjek, które od razu stały się najchętniej przeze mnie czytanymi do poduszki, kiedy byłam mała :)

K8W | 2013-08-05

Wspaniałe bajeczki, przepiękne ilustracje. Mam książkę już od 22 lat, a dostałam ją w wieku 2 lat. Trochę wstyd się przyznać, ale nadal czasem do niej sięgam...

Indyviduum | 2010-07-15
| 2012-10-14
Przeczytana: 14 października 2012

Moja najukochańsza książka z dzieciństwa. czytalam ja po kilka razy dziennie. dzis mam 22 lata a i taka czasem po nia siegam i wtedy wspomnienia wracają... na pewno moje dzieci dostana ja ode mnie

Martyna | 2017-04-24
zasky | 2017-04-13