Nowa Rebelia

Wydawnictwo: Amber
The New Rebellion
star wars
Drzewko

Potężne zakłócenie Mocy oznacza, że gdzieś w galaktyce miał miejsce przerażający kataklizm. Zaniepokojony Luke Skywalker opuszcza Yavin Cztery i leci na Coruscant, żeby spotkać się z Leią. Śmierć dociera jednak i do samej stolicy Nowej Republiki. Straszliwa eksplozja niszczy salę obrad Senatu i dziesiątkuje szeregi senatorów. Ci, którzy przeżyli, obwiniają Leię i jej męża. Luke musi za wszelką cenę znaleźć prawdziwego sprawcę tragedii.

źródło opisu: okładka książki

Janush Jarosh | 2014-07-03
Na półkach: Star Wars, Przeczytane
Przeczytana: 03 lipca 2014

W galaktyce pojawia sie nowe zlo w postaci nikczemnego wladcy ciemnej strony mocy Kuellera. W Senacie dochodzi do zamachu destabilizujacego cala Nowa Republike. Han, Chewie i Lando badaja tajemnicza smierc ich kolegi Jarrila, ktory ma cos wspolnego z zamachem. Luke szuka swojego niedoszlego ucznia Brakissa. Ksiazka zawiera dosyc dlugie opisy, ktore chwilami nuza. Ale koniec koncow fabula jest nawet znosna. Czyta sie szybko.

Hubert | 2015-03-26
Na półkach: Gwiezdne Wojny, Przeczytane

Materiał na kolejną trylogię(objętościowo). Trochę nawiązań do motywów filmowych, ale nie wieje nudą i wrażeniem "ale to już było". Ciekawe zagranie, poprzez nazwanie negatywnej postaci: A.Dolf ;)

Marianus | 2014-12-29

Totalnie odleciałem przy tej książce. Gruba i bardzo wciągająca.

Lukasz Sadowski | 2017-03-08
Przeczytana: październik 2015