Psia szkoła

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Na ratunek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Puppy Patrol - Puppy School
83-237-0779-0
psy, zwierzęta
edtta

Ach, te psiaki! Duże i małe, z rodowodem i bez, w ciapki, łatki, gładkowłose i kudłate - wszyscy je kochamy. Nil i Emilka nie wierzą własnym uszom. Figa, największy postrzeleniec wśród dalmatyńczyków, zostanie mamą! I mimo to wcale nie zamierza spoważnieć! Myśl o szczeniętach odrobinę przeraża pana Hamleya, wychowawcę Nila i właściciela Figi w jednej osobie. Figa nie powinna zostawać w domu...

Myśl o szczeniętach odrobinę przeraża pana Hamleya, wychowawcę Nila i właściciela Figi w jednej osobie. Figa nie powinna zostawać w domu sama, dlatego przedpołudnia spędza w szkole. Nil próbuje ustrzec psa i jego pana przed poważnymi kłopotami.

źródło opisu: okładka

moniaL | 2016-04-27