Granice zwierzeń

Wydawnictwo: Twój Styl
83-7163-369-6
szyszkowska, filozofia, esej
xoff

"Zwierzam się w tej książce z moich uczuć, doznań i przemyśleń. Pojawiają się też wątki biograficzne. Granicą zwierzeń zawartych tu jest lęk, by nie nudzić Czytelników sprawami nadto osobistymi. A tak się zdarza w moim życiu, że z reguły nikt mnie nie pyta o to, co najbardziej osobiste. Nie żyje już pani Laryssa z Krzemieńca - mój sędziwy przyjaciel - która oczekiwała wyznań najtajniejszych....

Piszę tu nieco o swoim życiu, ilustrując te opowieści wybranymi fotografiami ulubionych dzieł sztuki bliskich mi osób. Poruszam wybrane kwestie filozoficzne, jak również polityczne."
/Fragment wprowadzenia/

Podziwiam panią Marię za mądrość i niespotykaną dobroć serca i za to, że nie przystaje do naszej codzienności,bo ma za piękną duszę .Jest dla mnie jednym z nielicznych autorytetów.

uwielbiamkaktusy | 2015-01-13
Monika Wieczorek | 2014-12-14