W objęciach demona

Tłumaczenie: Urszula Zielińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Horror ("Rebis")". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Demon within
838520234X
objęcia, demon
horror
Monika

Samantha Croft opuściła rodzinny dom, przenosząc się do Nowego Jorku, ażeby uciec przed prześladującym ją koszmarem swej przeszłości. Na swoje nieszczęście zamieszkała w starym budynku, gdzie zamieszkało zło. W mrocznym hotelu zakapturzony morderca dokonuje rzezi młodych kobiet, okaleczając w potworny sposób piękne ciała. Noc po nocy straszliwa bestia powraca do Bridge Gate Court, ażeby...

W mrocznym hotelu zakapturzony morderca dokonuje rzezi młodych kobiet, okaleczając w potworny sposób piękne ciała. Noc po nocy straszliwa bestia powraca do Bridge Gate Court, ażeby zabijać. Nikt nie potrafi jej powstrzymać, nikt nawet nie wierzy w to, że istnieje, lecz Samantha przeczuwa obecność demona, który czai się w mrocznych korytarzach, głodny jej ciała i duszy...

| 2014-07-26

Książka może i nie jest najwyższych lotów jeśli chodzi o horror, ale momentami wywoływała gęsią skórkę. Co takiego czai się w mroku ciemnego korytarza a co za drzwiami starej windy..?

Magdalena666 | 2017-04-13
andzia1408 | 2016-03-29