Jak feniks z popiołów

Tłumaczenie: Iwona Zimnicka
Cykl: Puchar boga Słońca (tom 2)
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Askefuglen
saga, fantasy
Indyviduum

Samos - rok 104 Selina stara się nie myśleć o tamtej strasznej nocy, kiedy wybuchł pożar. Wtedy zginął jej ojciec, a całe dzieło jego życia obróciło się w popiół. Czy zostanie zmuszona do poślubienia potężnego Maximiliana, mężczyzny, który winien był śmierci jej ojca, a teraz zabiega o jej względy? Okoliczności sprawiają, że Selina staje się niewolnicą, zdaną na łaskę znienawidzonego pana o...

Samos - rok 104
Selina stara się nie myśleć o tamtej strasznej nocy, kiedy wybuchł pożar. Wtedy zginął jej ojciec, a całe dzieło jego życia obróciło się w popiół. Czy zostanie zmuszona do poślubienia potężnego Maximiliana, mężczyzny, który winien był śmierci jej ojca, a teraz zabiega o jej względy? Okoliczności sprawiają, że Selina staje się niewolnicą, zdaną na łaskę znienawidzonego pana o bezpowrotnie traci wszystko oprócz złotego pucharu. Czy jednak owo niezwykłe naczynie zdoła jej teraz pomóc?

Le_petit_hibou | 2015-09-01
Przeczytana: grudzień 2009