Dziedzictwo niewolnicy

Tłumaczenie: Anna Marciniakówna
Cykl: Puchar boga Słońca (tom 1)
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Slavinnens arv
saga, fantasy
Indyviduum

Betlejem - rok 0. Zbliża się wesele Tabithy, córki bogatego kupca. Tuż przed wielka uroczystością siostra panny młodej otrzymuje znak, ostrzeżenie przed czającym się złem. Jest przerażona, ale postanawia milczeć. Wkrótce będzie tego żałować. Życie całej rod/lny /ostaje brutalnie odmienione. W sercu odepchniętej i skazanej na wygnanie Rebeki rodzi się bunt. Ścigana przez wrogów, ucieka na...

Betlejem - rok 0.
Zbliża się wesele Tabithy, córki bogatego kupca. Tuż przed wielka uroczystością siostra panny młodej otrzymuje znak, ostrzeżenie przed czającym się złem. Jest przerażona, ale postanawia milczeć. Wkrótce będzie tego żałować. Życie całej rod/lny /ostaje brutalnie odmienione. W sercu odepchniętej i skazanej na wygnanie Rebeki rodzi się bunt. Ścigana przez wrogów, ucieka na pustynię pod opieka obcego młodzieńca imieniem Ennio. Wydaje się, że ich krokami kieruje jakaś niewidzialna siła. Popycha ona dwoje młodych w stronę Nilu i pucharu boga Słońca.

Ramirez | 2016-10-30
Ann Blacksmith | 2016-04-26