Okaleczeni

Okładka książki Okaleczeni Scott Turow
Okładka książki Okaleczeni
2001-01-01
2001-01-01
8371209428
Marta Jabłońska-Majchrzak
Okaleczeni Personal Injuries Scott Turow

Okaleczeni. Z tym autorem spotkałam się po raz pierwszy. Samą książkę dostałam od cioci, więc nie wypadało jej nie przeczytać.
Powieść w skrócie przedstawia losy adwokata Robbiego, który żeby nie trafić do więzienia musi pracować z FBI i wydać im nieuczciwych sędziów, biorących łapówki.
Całość jest głównie o tym jakie to akcje przeprowadzają, by zebrać dowody przeciwko sędziom. Od czasu do czasu pojawiają się wątki kiedy to Robbie rozmawia z przydzieloną mu agentką o sprawach prywatnych.
Według mnie książka nie jest warta większej uwagi. W moim przypadku ciągnęła się niemiłosiernie i dopiero kilka rozdziałów przed końcem zaczęło się robić ciekawie. Niektóre sceny były bardzo dobre. Niestety szybko wracało się do poprzedniego stanu nudy. Tej książki nie poleciłabym raczej nikomu, kto spotyka się z tym autorem po raz pierwszy. Niedługo mam zamiar przeczytać inną książką tego autora(również od cioci) i mam nadzieję, że będzie lepsza.

Nudy. Nie polecam!!

Nudy. Nie polecam!!

To jest druga ksiązka tego autora jaką przeczytałam. Nie podobała mi się, nie dla mnie, długo ją męczyłam

Trzykrotne podchody do książki, która otrzymała rzekomo jakieś nagrody. Oczywiście nie udało mi się przebrnąć. Nuda, nuda, nuda.
Polecam wszystkim, którzy lubią czytać słabe książki i nie szanują własnego czasu.

Moje pierwsze spotkanie z tym autorem.Przeczytałem ponad połowę książki.Nuda, minimalna akcja.

Według mnie kompletna strata czasu. Nuuuudaaaaa

Według mnie kompletna strata czasu. Nuuuudaaaaa