Kulinarna sztuka uwodzenia. Urzekające przepisy dla kochanków

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
The Seduction Cookbook
978-83-7404-848-4
Kredzia

Uwodzicielskie przystawki, czyli coś na rozgrzewkę - może pikantny kurczak w sałacie lub pierożki kochanków z sezamem? Punkt kulminacyjny: zmysłowe kolacje - a wśród nich podsmażony tuńczyk z sałatką ogórkową. Zakąski, które podgrzeją atmosferę - skosztuj fasolki szparagowej z migdałami i marynowanych grzybków z grilla. Słodkie uwodzenie, czyli rozpustne desery - m.in. truskawki nadziewane czekoladą i erotyczne ciasteczka z przepowiednią. Pomysły na śniadania - po upojnej nocy świetnie smakuje omlet ze szpinakiem i parmezanem! Ogródek pełen erotycznych ziół - bazylia, kolendra, rozmaryn, mięta... Przede wszystkim - ponad 100 przepisów do wykorzystania podczas spotkań we dwoje. Poza tym - niebanalne pomysły na zmysłowy wieczór. Gdy już przygotujesz posiłek pełen afrodyzjaków, spróbuj podać go w sposób proponowany przez autorkę - na ustrojonym czerwienią stole lub na podłodze. Sprawdź też, jaki strój pasuje do potrawy. I zobacz, jak efekt Twoich przygotowań podziała na ukochaną osobę!

lamaga | 2010-09-14

Czy przepisy faktycznie sa w stanie pomoc w uwiedzeniu...tego nie wiem (jeszcze) ale sa to potrawy ciekawe,proste i szybkie do przyzadzania:-)Niecodzienne ale nie przesadnie wymyslne.Ja mam ochote na ich sprobowanie:-)

Oliwia | 2014-10-23
Przeczytana: 22 października 2014
Solyenna | 2014-10-07
Na półkach: Przeczytane, Mój zbiór.
Kredzia | 2010-07-09
Przeczytana: 2009 rok