Upiór w szkole

Tłumaczenie: Barbara Górecka
Cykl: Klub Detektywów: Przygoda (tom 2)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Das Phantom in der Schule
powieść
Katerina

Duchy i upiory? W gimnazjum Dominika zachodzą przedziwne i pozornie niewytłumaczalne wydarzenia. Kto się ukrywa za białą maską i zielono-czarną peleryną?

Klub Detektywów na tropie kolejnej zagadki narazi się na poważne niebezpieczeństwo...

źródło opisu: [Egmont, 2007]

Zuzka | 2013-06-14

Bardzo lubię całą tą sagę, a przeczytałam ją gdzieś z 2/3 lata temu... Jest super. Polecam dzieciom zaczynającym zagłębiać się w świat książek ;)

Książę | 2014-08-31

Jedna z pierwszych książek, po które sięgnąłem sam z siebie, będąc jeszcze uczniem gimnazjum. Pewnie przeczytałbym i więcej, gdyby nie fakt, że biblioteka posiadała może 3 pozycje serii.
Warto podsunąć dziecku, jako alternatywę dla książek z niższej półki jakimi aktualnie świat nas raczy.

kaczmarkowaola10 | 2012-02-02

Bardzo wcigajace ...Jest o losach paczki przyjaciół kttórzy s detektywami i rozwiazujom najtrudniejsze zagadki ....

AniCAxd | 2014-08-26

Gosia | 2016-04-19
Przeczytana: 2016 rok
gosiagosia18 | 2016-03-10
Wszyscy Święci Czytają

Neil Gaiman proponuje zapoczątkowanie nowej, świeckiej tradycji, którą nazwał All Hallows’ Read (Wszyscy Święci Czytają, nazwa nawiązuje do Halloween). Pomysł jest bardzo prosty – w wigilię Wszystkich Świętych, czyli w dniu, w którym w krajach anglosaskich (a od niedawna także i u nas) obchodzi się Halloween, podarujmy komuś straszną książkę.