The Blessing
Freski
kasira_

Miłość oślepia. Tej starej prawdy z pewnością doświadczył na własnej skórze doktor David Jason, lekarz z prowincjonalnego miasteczka, któremu się wydaje, że na drodze do zdobycia serca ukochanej Amy stoi tylko i wyłącznie jej syn-potwór. W desperacji zwraca się o pomoc do brata Jasona-geniusza fi ... asona-geniusza finansowego, milionera, który z powodzeniem opiera się zakusom całej armii kobiet, starając się doprowadzić go do ołtarza. Z sobie tylko znanych powodów Jason decyduje się pomóc bratu i na jakiś czas pod wymyślonym pretekstem zamieszkać w domu Amy, by zająć się małym potworem, dając w ten sposób Davidowi okazję do zdobycia ukochanej.

Marta07_86 | 2019-05-02
Przeczytana: 02 maja 2019

Ciekawa książka. Polecam

Adrianna | 2017-01-07

Amor czai się na rogiem i nigdy nie wiadomo kiedy trafi nas w serce. Główny bohater też się tego nie spodziewał jak obiecał pomoc bratu.

Joanna | 2016-09-14
Przeczytana: 14 września 2016

i znów sukces tej autorki. żebym tak miała więcej czasu wolnego, to pochłonęłabym w jednej chwili. ale i tak czyta się szybko, a i myśli się o książce przez cały dzień. pomimo, że nie jest to romans historyczny z czego słynie ta autorka nie rozczarowała mnie to. jest to opowieść o typowym kopciuszku i oczywiście księciu. super polecam

eve | 2015-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2015

Własna duma ponad wszystko to główne motto tej książki. Jedak czy my tak naprawdę potrafimy zrezygnować z dóbr materialnych i wyrzec się ich by zachować się zgodnie z własną osobą? Może ktoś odpowie tak ale czy naprawdę jest przez całe życie szczęśliwy? Tego nie wiem. Książka prowadzi nas przez historię taką bajkową i nierzeczywistą. Właśnie dlatego się dobrze czyta, bo w głębi nas ciągle mieszka marzycielka, która chce by trwała by życie było bajką.

aleksawesola | 2014-04-11
Przeczytana: 11 kwietnia 2014

Ksiazka dosyc naiwna, czasami jendak zdajarza sie cos interesujacego. Brat glownego bohatera, David, wykazal sie dziecinna naiwnnoscia lub niebywala glupota proszac swego brata, aby pomogl mu zdobyc ukochana kobiete, poprzez zamieszkanie z nia i opieke nad jej dzieckiem... Reszty mozna sie domyslic, gdzyz akcja rozwija sie bardzo schematycznie i nie zaskakuje.

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 05 lipca 2010

"Charles wskazał głową w kierunku sypialni Amy." (Da Capo)