Freski

Okładka książki Freski Jude Deveraux
Okładka książki Freski
Jude Deveraux Wydawnictwo: Da Capo Seria: Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową! literatura obyczajowa, romans
Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!
The Blessing
Da Capo
1999-01-01
1999-01-01
Ewa Mikina
Freski

Ciekawa książka. Polecam

Ciekawa książka. Polecam

i znów sukces tej autorki. żebym tak miała więcej czasu wolnego, to pochłonęłabym w jednej chwili. ale i tak czyta się szybko, a i myśli się o książce przez cały dzień. pomimo, że nie jest to romans historyczny z czego słynie ta autorka nie rozczarowała mnie to. jest to opowieść o typowym kopciuszku i oczywiście księciu. super polecam

Własna duma ponad wszystko to główne motto tej książki. Jedak czy my tak naprawdę potrafimy zrezygnować z dóbr materialnych i wyrzec się ich by zachować się zgodnie z własną osobą? Może ktoś odpowie tak ale czy naprawdę jest przez całe życie szczęśliwy? Tego nie wiem. Książka prowadzi nas przez historię taką bajkową i nierzeczywistą. Właśnie dlatego się dobrze czyta, bo w głębi nas ciągle mieszka marzycielka, która chce by trwała by życie było bajką.

Ksiazka dosyc naiwna, czasami jendak zdajarza sie cos interesujacego. Brat glownego bohatera, David, wykazal sie dziecinna naiwnnoscia lub niebywala glupota proszac swego brata, aby pomogl mu zdobyc ukochana kobiete, poprzez zamieszkanie z nia i opieke nad jej dzieckiem... Reszty mozna sie domyslic, gdzyz akcja rozwija sie bardzo schematycznie i nie zaskakuje.

"Charles wskazał głową w kierunku sypialni Amy." (Da Capo)

"Charles wskazał głową w kierunku sypialni Amy." (Da Capo)

Amor czai się na rogiem i nigdy nie wiadomo kiedy trafi nas w serce. Główny bohater też się tego nie spodziewał jak obiecał pomoc bratu.

• Jude Deveraux
  • Romans historyczny