Z dziejów wodociągów i kanalizacji w Żorach

Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Żory
83-88425-66-2
historia
Wilczek

W niniejszej publikacji zebrano pochodzące z różnych rozproszonych źródeł liczne informacje zdarzeniach, warunkach życia w Żorach i okolicy na przestrzeni minionych wieków, tematycznie związanych z gospodarką wodno-ściekową. Zebrano informacje o ludziach zajmujących się tą dziedziną gospodarki, o sposobach rozwiązywania problemów technicznych, technologicznych, organizacyjnych i finansowych w gospodarce wodno-kanalizacyjnej.

książek: 2032
Basia Siedlecka | 2012-09-25