Bezpieczny port

Tłumaczenie: Maria Głaz
Cykl: Wyspy szczęścia (tom 1)
Wydawnictwo: Aramis
Moonlit sea
przyjaźń, miłość, romans, uczucia
edtta

Debrah była niezwykle piękna. Miała błyszczące włosy koloru złoto-blond, zielone oczy i świeżą cerę. Wielu chłopców kręciło się wokół niej. Ale tylko przy swoim starym przyjacielu Chucku czuła się tak naprawdę pewna i bezpieczna. Razem z nim chodziła na wszystkie przyjęcia i imprezy taneczne w mieście. Podczas wielu meczy piłki nożnej i koszykówki siedziała na trybunie dla widzów i trzymała za niego kciuki. Chuck nieraz przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny, gdyż był niezwykle skutecznym graczem. Wiele dziewcząt zazdrościło Debrah tego jej przyjaciela. Chuck był blondynem o pszenicznych włosach. Rozpierała go siła, a z powodu swej nieskomplikowanej otwartości był typowym chłopcem Środkowego Zachodu. Gdy Debrah skończyła High School, zaproponował jej małżeństwo. Bardzo jej to schlebiało, ale czuła się jednocześnie nieswojo, gdyż nawet w marzeniach nie myślała jeszcze o zamążpójściu. Jej rodzice poparli wtedy jej stanowisko.

Talson16 | 2014-08-27
lovatione | 2014-04-26