Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Żorach 1776-2006

Wydawnictwo: Drukarnia Oldprint
83-88415-50-6
historia
Wilczek

Wydanie książki o Kurkowym Bractwie Strzeleckim w Żorach to wielkie święto dla naszego zacnego Grodu Żorskiego. Wierzymy, że ta książka zajmie godne miejsce wśród publikacji tego typu, gdyż działalność żorskiego Bractwa wyróżnia się spośród szeregu innych bractw Rzeczypospolitej Polskiej. Fakt ukazania się tej książki w przededniu kilku ważnych rocznic w życiu żorskiego (230 rocznica istnienia) Bractwa cieszy tym bardziej.

Basia Siedlecka | 2012-09-25
Wilczek | 2010-07-09