Na dobre i na złe

Tłumaczenie: Jan B. Kowalski
Cykl: Wyspy Szczęścia (tom 59)
Wydawnictwo: Aramis
One white rose
miłość, romans, uczucia
edtta

Dla młodej dziewczyny, która dopiero co przybyła do Nowego Jorku z prowincji, z maleńkiego Belnotch w stanie Vermont, była to trudna chwila. Zdążyła się już zorientować w miejskim systemie komunikacji metrem, jednak nie potrafiła się przyzwyczaić do bezustannie przewalających się wszędzie mas ludzi, ruchu i gwaru. Stojąc na skraju chodnika przypomniała sobie czyste, rwące potoki ze swych rodzinnych stron, które nagle wydały się jej tak dalekie. Jasne, wiosenne słońce zmieniło wystawę luksusowego salonu mody w złociste lustro, przed którym się zatrzymała. Podeszła bliżej, żeby się sobie lepiej przyjrzeć. Zabłąkane promienie odbijały się od jej gęstych, rudych włosów, gdy poprawiła je zręcznym ruchem dłoni. Zadowolona z siebie, poprawiła jeszcze niewidoczną fałdkę na zielonym kostiumie.

źródło opisu: okładka

Aleksandra | 2015-06-22