Zapisane w gwiazdach

Tłumaczenie: Jakub Kowalski
Cykl: Wyspy Szczęścia (tom 29)
Wydawnictwo: Aramis
Written in the stars
edtta

Kiedy studenci uzyskali już wszystkie zaliczenia i kończyli studia, zostawał im tylko miesiąc czasu na znalezienie sobie mieszkania i opuszczenie akademika. Było to trudne, ale Lisa rozumiała sytuację collegu. Pokoje potrzebne były dla nowych studentów, którzy właśnie przybywali. Pomimo że było lato, wielu studentów przyjeżdżało wcześniej. Lisa spędziła pierwszy tydzień po uzyskaniu dyplomu na poszukiwaniu mieszkania. Bogata koleżanka z collegu zaproponowała jej wspólne mieszkanie, ale Lisa odrzuciła tę ofertę. Wiedziała, że jeśli chce pisać, to musi mieszkać sama. Będzie potrzebowała dużo spokoju i ciszy do pracy. Kolejnym problemem były zmniejszające się zasoby finansowe. Wiedziała, że musi sobie znaleźć jakąś pracę, nie mogła już prosić rodziców o pieniądze. Zrobili więcej niż było ich stać pomagając jej podczas studiów. Ojciec był właścicielem małej farmy mlecznej, która z trudem utrzymywała jej matkę i młodszego brata

Bochenkova | 2014-01-04
Renia | 2013-03-28