Dom szczurów

Wydawnictwo: Amber
House of rats
szczury, dom, wilki
Aleksandra

W środku lasu stoi tajemniczy dom. W domu jest błękitny salon. W salonie – czworo dzieci uwięzionych w pułapce, z której nie ma ucieczki. Nagle pojawia się niezwykła sojuszniczka. Ale nawet ona może ulec wilkom, wampirom i najbardziej podstępnemu przeciwnikowi.

arrow18 | 2016-05-26
Przeczytana: 15 maja 2016

Szczerze przyznam,że zaczęłam i nie skończyłam. Jakoś od początku mi nie leżała, a może jest to książka po prostu dla młodszych czytelników. Tak więc dałam sobie spokój. Być może "Dom szczurów" jest fajny no ale mnie nie wciągnął. Jest wiele naprawdę wspaniałych książek , więc (moim zdaniem) szkoda czasu na coś tak słabego. Darujcie sobie i zamiast tej sięgnijcie po coś naprawdę dobrego :)

| 2011-01-02

Ksiązka z dzieciństwa, lekko zatarta w świadomości. Niestety nie zapada w pamięci na długo.
Opowieść pisana lekko i z humorem, choć ma wiele wątków pobocznych.
Wiele zagadek i intryg czeka w domu otoczonym lasem, a wokół czają się wilki.

Nacia900 | 2012-08-04

książka fajna, bez rewelacji :D