Siostra Łucja. Fatimska moc nadziei.

Wydawnictwo: M
żywoty świętych
religia
foka

Książka opowiada o niezwykłym życiu Łucji z Fatimy, objawieniach, które przeżywała wraz z pozostałymi dziećmi i tajemnicach przekazanych przez Matkę Bożą. Troje dzieci: Łucja, Hiacynta i Franciszek od maja do października 1917 r. w Fatimie doświadczyli sześciu objawień Matki Boskiej. W czasie ich trwania otrzymali pouczenia, które przekazali światu, doświadczyli wizji, które nazwali...

Troje dzieci: Łucja, Hiacynta i Franciszek od maja do października 1917 r. w Fatimie doświadczyli sześciu objawień Matki Boskiej. W czasie ich trwania otrzymali pouczenia, które przekazali światu, doświadczyli wizji, które nazwali tajemnicą, lękając się je ujawnić i chcąc uniknąć rozgłosu.

Jakkolwiek głównymi bohaterami objawień fatimskich była cała trójka małych pastuszków, rola Łucji była szczególna, ponieważ Matka Boska wyłącznie z nią rozmawiała, i to jej zostało przekazane orędzie, które dopiero w przyszłości miało zostać wyjawione. Łucja cierpiała z Franciszkiem i Hiacyntą z powodu objawień, i była jedyną która dłuższy czas miała pozostać na ziemi, aby spełnić swoją misję.

Paweł | 2014-10-31
lfc_1892 | 2016-08-08