Grecja. Historia i skarby antycznych cywilizacji

Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A.
9788360192894
historyczna

Pierwszy tytuł z fascynującego cyklu albumów Historia i skarby antycznych cywilizacji, który obejmować będzie 16 tytułów wydanych w ciągu najbliższych 4 lat. Rozpoczynamy od pozycji przedstawiającej cywilizację, która jak żadna inna stała się inspiracją dla kultur powstających w następnych wiekach, aż do czasów nam współczesnych. Książka jest szczególnym hołdem złożonym greckiej historii, architekturze, ale też sztuce figuratywnej reprezentującej wysoki poziom humanizmu mającego fundamentalne znaczenie dla twórców wielu pokoleń.

Anna | 2018-05-29
Fragaria | 2017-05-04