Cuda naszego papieża

Jan Paweł II
religia
foka

Książka Cuda naszego Papieża zawiera:
- wiarygodne świadectwa kardynałów (m.in. St. Dziwisza, Z. Grocholewskiego), postulatora procesu beatyfikacyjnego – ks. Odera i osób, których modlitwy zostały wysłuchane.

- liczne historie o łaskach i cudach, które miały miejsce zarówno za życia Jana Pawła II, jak i po jego śmierci, w wielu krajach świata, także w Polsce.

- świadectwo Daniela Olbrychskiego

Paulina Król | 2013-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2013

Poruszające historie świadków niezwykłości Jana Pawła II, Jego ogromnej siły uzdrawiającej i ciała i dusze. Niewytłumaczalne medycznie powroty do pełni zdrowia i sił ludzi pełnych wiary, ogarniętych modlitwą o wstawiennictwo Karola Wojtyły. Namacalne dowody na kruchość życia ludzkiego i widoczne znaki obecności Boga i ś.p.Ojca Świętego Jana Pawła II wśród ludzi.

kasiekm17 | 2015-12-13
ziarenkooo | 2012-10-18