Wok

Tłumaczenie: Iwona Tyfon
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Na co dzień i od święta". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Parragon Books
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
wok
Evelline

Najbardziej rozpowszechnioną metodą przyrządzania dań w woku jest smażenie na dużym ogniu z ciągłym, intensywnym mieszaniem. dzięki tej metodzie można zdrowo, wykwintnie i przede wszystkim smacznie przygotować potrawy w wyjątkowo krótkim czasie. Wszystkim przepisom towarzyszą szczegółowe wskazówki, które gwarantują, że potrawa uda się wyśmienicie. Kolorowe fotografie oraz rady kucharza czynią z tej książki doskonały poradnik kulinarny.

sPinacz | 2014-03-29
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kulinarne

Genialne przepisy, które owszem, wymagają trochę zachodu - ale są warte zabawy.

Na półkach