Savoir Vivre. Na co dzień i od święta.

978-83-60826-51-5
poradniki
Camille

Poradnik odpowie nam na wiele pytań, które stawia sobie każdy z nas, pozwoli wybrnąć z niektórych kłopotliwych sytuacji, zasugeruje, jak właściwie zachować się na przyjęciu, w pracy, na ulicy , w teatrze, kinie czy na weselu. Szereg praktycznych i przydatnych porad popartych humorem, ekspresją i przykładami z życia, zaintryguje najbardziej wybrednego czytelnika.

Aggie | 2015-08-05

Czytelnik z minimalną choć wiedzą o polskiej interpunkcji i stylistyce nie będzie w stanie przebrnąć nawet przez wstęp! Cytaty bez podawania źródeł, poprzekręcane powiedzenia ludowe, jakieś dziwne komentarze o "niereformowalnej" wsi. Wydawnictwo wypuściło książkę bez uprzedniej korekty, a żaden redaktor (o ile takowych maja) nie pokusił się o sygnowanie tej publikacji swoim nazwiskiem (nic dziwnego!).
Pretensjonalne porady i archaicznie brzmiąca składnia są nie do zniesienia.
Jak widać nieistotne, co i jak się napisze. Ważne, ze trafia sie do elitarnego grona "autorów"!

damianslazyk | 2016-01-24
Kamila | 2012-04-01