Francuz

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Millenium". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
The Frenchman
Francuz
dona

Znaki są wszędzie. Zmasakrowane zwłoki striptizerki... Złowieszcze proroctwa nabazgrane na murach przy autostradzie... Żywe trupy w trumnach zakopanych przy brzegu rzeki... Seattle ogarnia ciemność i nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Frank Black, były agent FBI, po latach wraca do rodzinnego Seattle, by chronić najdroższe mu osoby - żonę i córkę. Jednak może być już za późno; zbliża się koniec millenium i ciemność, którą widzi tylko on, wciąż za nim podąża. Frank oraz tajemnicza Grupa Millenium mają za zadanie schwytać niezwykłego seryjnego zabójcę, którego wizje są wiernym odbiciem snów Franka. "Francuz" powstał na podstawie pilota serialu "Millenium", do którego scenariusz napisał twórca "Z archiwum X", Chris Carter. Odcinek ten miał największą oglądalność w historii studia Fox.

Toudi6666 | 2016-02-14
monicamoniaa | 2014-02-23