Druga strona lustra

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tylko dla młodzieży". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Siedmioróg
83-7162-368-2
dorosłość, miłość
Tajemnicza

Słyszała jak otwiera drzwi. Jak czyjś płaczliwy głos nalega głośno. -Daj mi to, Joe daj mi. Przez nie domknięte drzwi dostrzegła szczupłą dziewczynę opierającą się o ścianę holu. -Dał ci?-wyszeptał dziewczyna do Bożeny.- Odstąp mi działkę, odstąp chociaż pół. Trzasnęły drzwi. Dziewczyna wycofała się w panice. Potem coś upadło na podłogę. Mądra i głęboka powieść o trudnych początkach...

Słyszała jak otwiera drzwi.
Jak czyjś płaczliwy głos nalega głośno.
-Daj mi to, Joe daj mi.
Przez nie domknięte drzwi dostrzegła szczupłą
dziewczynę opierającą się o ścianę holu.
-Dał ci?-wyszeptał dziewczyna do Bożeny.-
Odstąp mi działkę, odstąp chociaż pół.
Trzasnęły drzwi. Dziewczyna wycofała się w panice.
Potem coś upadło na podłogę.

Mądra i głęboka powieść o trudnych początkach dorosłości i samodzielności.Jak rozpocząć prawdziwą miłość i wartościowego człowieka? Jak ułożyć stosunek z rodzicami? Powieść Ewy Przybylskiej pomaga znaleźć odpowiedzi.

Katherina87 | 2012-11-22

Miłość do Piotra spada na Bożenę zupełnie niespodziewanie. Co robić, kiedy jest się tak zaangażowanym, że aż uzależnionym? Czy każdy cel uświęca środki? Jak rozpoznać prawdziwe uczucie i wartościowego człowieka? Szukanie odpowiedzi na te pytania pozwala Bożenie uzyskać dojrzałość.

Pamela Rybak | 2016-11-14
Agnieszka | 2016-06-11