Miłość na Wakacjach

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Książka jest przypisana do serii/cyklu "GIRLS in LOVE". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Langenscheidt Polska
Love Takes a Holiday
978-83-7476-895-5
Miłość, wakacje
przygodowa
Evelline

Słońce, gorący piasek Teneryfy i luksusowa willa, w której Emi spędza wakacje z rodzicami, bratem i przyjaciółmi z Anglii. Trudno o lepszą scenerię dla letniej miłości... Problem w tym, że Emi bardziej niż miłością, zainteresowana jest... pingwinami. A może tylko sobie to wmawia? Kto jeszcze zakocha się tego lata? Miłość na wakacjach. Love Takes a Holiday to kolejna książka z dedykowanej...

Miłość na wakacjach. Love Takes a Holiday to kolejna książka z dedykowanej nastolatkom serii GIRLS in LOVE. To doskonała propozycja dla dziewczyn w każdym wieku. Spodoba się nie tylko zakochanym, ale i tym, którym miłość kojarzy się ze stanem daleko posuniętej niepoczytalności... Miłość na wakacjach jest powieścią, od której nie sposób się oderwać. Barwni bohaterowie z krwi i kości oraz ciekawe dialogi pełne ciepłego humoru sprawiają, że czytając książkę, całkowicie zapominamy o świecie.

Pasjonująca historia to jednak nie wszystko. Czytając powieść, możemy bezboleśnie powtórzyć język angielski. Angielskie wyrazy, zwroty i zdania zostały naturalnie wplecione w akcję książki, a wygodne słowniczki, zamieszczone niemal na każdej stronie, pomogą tłumaczyć nowe słówka, nie odrywając się ani na chwilę od lektury!

| 2013-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2013

Po dwudziestu stronach książki chciałam się poddać, ale obiecałam sobie, że przeczytam pięćdziesiąt, w końcu z trudem dobrnęłam do stu i wtedy żal już było nie dotrwać do ostatniej strony, ponieważ nie lubię rzeczy niedokończonych. Po ,,Miłość na wakacjach'' sięgnęłam tylko dlatego, że wcześniej czytałam ,,Trzy punkty dla miłości'', dzięki której nauczyłam się wielu przydatnych angielskich zwrotów. O ile ,,Three points for love'' mi się podobała, to tej po prostu nie mogłam zdzierżyć. Fabuła banalna, książka przewidywalna już od pierwszych stron, a na dodatek strasznie dziecinna. Nie polecam.

Kylizzle | 2015-01-10

Przeczytałam ją na plaży w ciągu 2/3h. Szybko się czyta. Fajny pomysł z ang rozdziałami. Polecam ;)

Sara | 2016-05-05
Przeczytana: 05 maja 2016