Przesłanie

Cykl: Animorphs (tom 4)
Wydawnictwo: Egmont Polska
The Message
Literatura młodzieżowa,

Nie możemy powiedzieć ci, kim jesteśmy, ani gdzie mieszkamy. To zbyt ryzykowne, musimy być bardzo ostrożni. Nie wolno nam nikomu zaufać, bo gdyby oni nas odkryli... Nie możemy do tego dopuścić. Pamiętajcie tylko, że jesteśmy wszyscy w wielkim niebezpieczeństwie. Ty także. Wszystko zaczęło się od snów. Cassie nie przywiązywała do nich zbyt wielkiej wagi, bo odkąd ona i jej przyjaciele...

Pamiętajcie tylko, że jesteśmy wszyscy w wielkim niebezpieczeństwie. Ty także.

Wszystko zaczęło się od snów. Cassie nie przywiązywała do nich zbyt wielkiej wagi, bo odkąd ona i jej przyjaciele posiedli zdolność morfowania, w ich życiu zdarzyło się mnóstwo niezwykłych rzeczy. Takie sny mogły więc być tylko jakimś efektem ubocznym. Jednak okazało się, że Tobias miał identyczny sen, sen o oceanie, skąd dobiega głos wzywający pomocy.

Cassie, Tobias, Jake, Rachel i Mark muszą się dowiedzieć, czy to autentyczne wołanie o pomoc, czy pułapka. Bo jeśli pułapka, może to oznaczać koniec wszystkiego.

martynads | 2016-10-23
Oleanderek | 2015-05-11
JoannaJulita | 2015-03-28
Mila | 2014-12-20
    Half-Minute Horrors
    Cassandra Clare, Joseph Delaney, James Patterson, Holly Black, Lemony Snicket,...
    Inwazja
    Katherine Alice Applegate