Zemsta Freddy'ego

Tłumaczenie: Marek Spychalski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Koszmar z Elm Street 2". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
Nightmare on Elm Street
Zemsta, Freddy
horror
dona

Nastoletnią Tinę nękają koszmary, w których prześladuje ją psychopata o zmasakrowanej twarzy, z ręką uzbrojoną w stalowe ostrza. Jest nim Freddy Krueger, który przed laty został spalony żywcem na stosie za mordy na małych dzieciach z ulicy Wiązów. Teraz chce powrócić do świata żywych, ale nie odmawia sobie przyjemności torturowania nastolatków z ulicy Wiązów. Wkrótce zabija Tinę, a Freddy zaczyna pojawiać się w koszmarach jej najlepszej przyjaciółki Nancy i jej chłopaka Glena. Kiedy ginie jej chłopak i chłopak Tiny, Nancy wie, że tylko ona może przeciwstawić się i zabić mordercę.

mosquitokiller | 2011-03-09
Przeczytana: styczeń 2009

Po "Koszmarze z Elm Street" nie mogłam odmówić sobie kolejnej części.
Uważam, że każdy fan książkowych horrorów powinien ją przeczytać.

moniaL | 2016-05-01
Norbert | 2016-04-20