Buffy postrach wampirów. Grzechy pierworodne

Tłumaczenie: Piotr Maksymowicz
Cykl: Zaginiony Pogromca (tom 4)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Buffy, the Vampire Slayer. Oryginal sins
dona

Joayce Summers, matka Buffy, nie żyje. Spike został zabity. Faith - niesforny Pogromca - również odeszła. Południową Kalifornię opanowały wampiry, których królem jest Rupert Giles. Buffy może winić jedynie samą siebie za tę ponurą wizję przyszłości, będącą rezultatem jej zazdrości i zaniedbania. Musi zebrać siły wewnętrzne, aby zgładzić demona uwięzionego w ciele jej najbardziej zaufanego...

Buffy może winić jedynie samą siebie za tę ponurą wizję przyszłości, będącą rezultatem jej zazdrości i zaniedbania. Musi zebrać siły wewnętrzne, aby zgładzić demona uwięzionego w ciele jej najbardziej zaufanego mentora, z pomocą Willow i młodych Pogromców przywołać wszystkie swoje umiejętności, zniszczyć twierdzę wampirów i powrócić do swojego ciała w przeszłości... lecz najpierw musi rozpoznać błąd, który spowodował nieszczęście jej najbliższych i naprawić go.

źródło opisu: Wydawnictwo Zysk i S-ka, 2003

źródło okładki: sklep.zysk.com.pl

Okot | 2011-06-23
Przeczytana: 27 czerwca 2011

Nie porywa. Dla fanów serialu.

Bicza | 2015-04-02
Na półkach: 2015, Przeczytane