Buffy postrach wampirów. Król umarłych

Tłumaczenie: Piotr Maksymowicz
Cykl: Zaginiony Pogromca (tom 3)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Buffy, the Vampire Slayer. King of the dead
dona

Sunnydale. Pięć lat później. Mroczna, apokaliptyczna przyszłość, za którą odpowiedzialna jest Buffy - Pogromca. Jej matka zostaje zabita, Angel zaginął, prawdopodobnie nie żyje. Jej przyjaciele są inni - bardziej twardzi. Ale nie to jest najgorsze. Wrogowie Buffy też są inni... W tej odmiennej rzeczywistości dawni przeciwnicy dają upust swojej krwiożerczej żądzy w zdominowanej przez wampiry południowej Kalifornii. Kiedy Buffy dowiaduje się, że nawet występny Spike został zredukowany do roli pachołka, lokaja najpoważniejszego krwiopijcy, doznaje wstrząsu, jako że służy on samemu Gilesowi - królowi wampirów.

źródło opisu: Wydawnictwo Zysk i S-ka, 2003

źródło okładki: sklep.zysk.com.pl