Johnny Dixon, mumia i testament milionera

Tłumaczenie: Ewa Witecka
Cykl: Johnny Dixon
Wydawnictwo: Amber
Mummy, the will, and the crypt
837245857X
Johnny Dixon, mumia, testament
dona

Dla wszystkich miłośników magii, duchów i czarodziei, wielkiej przygody i zwycięstwa dobra nad złem. Tu znajdziesz przygody przypominające te, które spotkały obu bohaterów i podobnego chłopca: dwunastolatka, który stracił matkę, któremu ciągle przydarza się coś niesamowitego, który stawia czoło duchom, zjawom, klątwom i demonom, który ratuje świat przed złem....

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2001

TysiącŻyćCzytelnika | 2015-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2015

Generalnie bardzo ciekawa i przyjemna w czytaniu książka dla dzieci.

| 2013-02-01

I znów próba powrotu do duchów z przeszłości. Kolejna nieudana, niestety.
Seria o Johnnym Dixonie bardzo mi się podobała, gdy miałam jakieś 10 lat. Teraz jest nieco gorzej. Jednak z czystym sumieniem daję 7 - bo wiążą się z tymi książkami bardzo miłe wspomnienia, a poza tym, jako książki dla dzieci - są naprawdę dobre.

blackberry | 2012-02-24
Przeczytana: 23 lutego 2012

Świetna książka dla miłośników zjawisk niewytłumaczalnych, niecodziennych. Po prostu magia w dobrym wydaniu, poza tym rodzina, miłość, przyjaźń, przywiązanie. Polecam.

czapel | 2015-12-20
Sejdż | 2015-07-30