Intruz

Autor:
Cykl: Roswell w kręgu tajemnic (tom 5)
tłumaczenie
powieść amerykańska
typ
papier
Bob
6,23 (93 ocen i 6 opinii)

Opis książki

Cena za uratowanie Maxa jest wielka. On żyje, lecz jego przyjaciel Michael dostaje się w łapy szeryfa Valentiego. Z taką samą determinacją, z jaką piątka przyjaciół zdobyła kamień o niezwykłych mocach, który uratował Maxowi życie, teraz - w trochę innym składzie - próbuje wyrwać Michaela ze szponów Valentiego. I on, ich więziony przyjaciel zdaje sobie sprawę, że ujęcie jednego z nich szeryfowi nie wystarczy. Wiedzą, że ich śmiertelny wróg nie spocznie, dopóki poprzez Michaela nie dotrze do reszty.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Stasia | 2013-10-10
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 09 października 2013

Czytając "Intruza" byłam pewna, że to jakiś żart. Ta część jest kompletnie niedopracowana! Naiwność i sztuczność bohaterów bije po oczach. Pomysł był świetny, jednak autorka zawaliła sprawę.
Nadal nie mogę uwierzyć w to, że ta książka była tak nieprzemyślana.
Pourywane wątki, niedopracowani bohaterowie, nie wiadomo o co chodzi w działaniach szeryfa zwanego również "tatusiem" - chciałoby się rzucić WTF?!.
A ta błyskawiczna przemiana Adama? Żenada.
Jakim cudem Cameron pomyślała, że Michael i Adam to aktorzy, skoro dokonali zmiany wyglądu w jej obecności ?!

Ta część na tle poprzednich wypada beznadziejnie i ciesze się, że nie będę czytać kolejnej.

kinia84p | 2012-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2012

W tej części grupa przyjaciół musi uwolnić Michaela z rąk rządu, nie jest to łatwe ale wykonalne, poznają tez kolejnego kosmitę Adama, niesamowicie rozwijają się watki romantyczne.
Niestety jest to ostatnia część wydana po polsku więc teraz będę czytała trochę wolniej :)
Tak czy inaczej jeszcze raz polecam tą serię, jeśli ktoś lubi fantastykę dla młodzieży to naprawdę warto sięgnąć po coś innego niż wampiry :)

Jan23m | 2013-08-17
Przeczytana: 2012 rok

Jest mi bardzo szkoda, że jest to ostatnia część wydawana w Polsce. Lubię ten klimat i to napięcie, które czuć czytając tę książkę. Książka jest sto razy lepsza niż film. Gdybym tylko mógł znaleźć kolejne części po niemiecku. Angielski nigdy nie był moją mocną stroną. Polecam

Magdalena | 2012-05-08
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Ostatnia z wydanych w Polsce książek z tej serii. Niestety...
Michael zostaje porwany i jest przetrzymywany w laboratorium. Przyjaciele na szczęście razem go odbijają i jednocześnie wysadzają w powietrze centrum badań nad kosmitami. Ginie również szeryf...

Angie | 2013-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2013

Nie wiem czy to zmęczenie materiału, ale część The Intruder mnie odrobinę nużyła. Jednak nadal mam ochotę przejść do następnej, więc nie jest tak najwidoczniej taka zła.

Vivan | 2012-12-27

Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:
  •   kupowałeś BLASZANE WYROBY
  •   napotkałaś EGZEKUTORA
  •   wpadł ci w ręce PĘDZEL
  •   spotkałeś POLICJANTA
  •   widziałaś ŻABY
SPRAWDŹ CO OZNACZA SEN

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Gilbert Keith Chesterton
    141. rocznica
    urodzin
    To, co jest dostatecznie duże, by wzbudzać pożądanie bogatych, jest też dostatecznie duże, aby bronili tego ubodzy.
  • Tomasz Różycki
    45. rocznica
    urodzin
    Napiłem się gorzkich ziół o złej porze
    i chciałem wam przywieźć świat, ale tyle
    można przywieźć z wyprawy, spośród
    wszystkiego to: moment wejścia do domu (50. Czy szukałeś mnie).
  • Aleksander Kaczorowski
    109. rocznica
  • Andrzej Sosnowski
    56. rocznica
    urodzin
    Powiedziałbym, że największy problem związany z tak wybitnymi i przystępnymi postaciami [Herbert i Miłosz] to jest nie tyle ich pisanie, ile sposób recyklingu, jaki ich dotknął i sponiewierał. Nieszczęście polega na tym, że rzecz podlega rozmaitym katachretycznym zniekształceniom w odbiorze i zaczyn... pokaż więcej
  • Róża Jeleń-Chroń
    97. rocznica
  • Louise Cooper
    63. rocznica
  • Władysław Łoziński
    172. rocznica
    urodzin
    Co za świat, co za świat! Groźny, dziki, zabójczy. Świat ucisku i przemocy. Świat bez władzy, bez rządu, bez ładu i bez miłosierdzia. Krew tańsza od wina, człowiek tańszy od konia. Świat, w którym łatwo zabić, trudno nie być zabitym. Kogo nie zabił Tatarzyn, tego zabił opryszek, kogo nie zabił oprys... pokaż więcej
  • Marek Fiedler
    68. rocznica
    urodzin
    Kiedyś za młodu przyśnił mi się orzeł, który rzekł, że nadejdzie dzień, w którym obejmie tę ziemię we władanie. Długo rozmyślałem nad tym snem. Dziś wreszcie wiem, co orzeł miał na myśli. Tą ziemią rządzi pieniądz, a na każdym dolarze widnieje podobizna orła.
  • Max Brand
    123. rocznica