Intruz

Cykl: Roswell w kręgu tajemnic (tom 5)
Wydawnictwo: Da Capo
tłumaczenie
Zuzanna Maj
Intruder
837157567X
powieść amerykańska
Bob

Cena za uratowanie Maxa jest wielka. On żyje, lecz jego przyjaciel Michael dostaje się w łapy szeryfa Valentiego. Z taką samą determinacją, z jaką piątka przyjaciół zdobyła kamień o niezwykłych mocach, który uratował Maxowi życie, teraz - w trochę innym składzie - próbuje wyrwać Michaela ze szponów Valentiego. I on, ich więziony przyjaciel zdaje sobie sprawę, że ujęcie jednego z nich szeryfowi nie wystarczy. Wiedzą, że ich śmiertelny wróg nie spocznie, dopóki poprzez Michaela nie dotrze do reszty.

Sklep
Format
Cena

• Porąb i spal. Wszystko co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie
  • Nic zwyczajnego. O Wisławie Szymborskiej
  • Amber
  • Drugi pocałunek Gity Danon
  • Długa Utopia
  • W drodze nad Morze Żółte
Porąb i spal. Wszystko co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie
Lars Mytting

W drodze nad Morze Żółte
Nic Pizzolatto

8 (1 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Stasia | 2013-10-10
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 09 października 2013

Czytając "Intruza" byłam pewna, że to jakiś żart. Ta część jest kompletnie niedopracowana! Naiwność i sztuczność bohaterów bije po oczach. Pomysł był świetny, jednak autorka zawaliła sprawę.
Nadal nie mogę uwierzyć w to, że ta książka była tak nieprzemyślana.
Pourywane wątki, niedopracowani bohaterowie, nie wiadomo o co chodzi w działaniach szeryfa zwanego również "tatusiem" - chciałoby się rzucić WTF?!.
A ta błyskawiczna przemiana Adama? Żenada.
Jakim cudem Cameron pomyślała, że Michael i Adam to aktorzy, skoro dokonali zmiany wyglądu w jej obecności ?!

Ta część na tle poprzednich wypada beznadziejnie i ciesze się, że nie będę czytać kolejnej.

kinia84p | 2012-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2012

W tej części grupa przyjaciół musi uwolnić Michaela z rąk rządu, nie jest to łatwe ale wykonalne, poznają tez kolejnego kosmitę Adama, niesamowicie rozwijają się watki romantyczne.
Niestety jest to ostatnia część wydana po polsku więc teraz będę czytała trochę wolniej :)
Tak czy inaczej jeszcze raz polecam tą serię, jeśli ktoś lubi fantastykę dla młodzieży to naprawdę warto sięgnąć po coś innego niż wampiry :)

Jan23m | 2013-08-17
Przeczytana: 2012 rok

Jest mi bardzo szkoda, że jest to ostatnia część wydawana w Polsce. Lubię ten klimat i to napięcie, które czuć czytając tę książkę. Książka jest sto razy lepsza niż film. Gdybym tylko mógł znaleźć kolejne części po niemiecku. Angielski nigdy nie był moją mocną stroną. Polecam

Magdalena | 2012-05-08
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Ostatnia z wydanych w Polsce książek z tej serii. Niestety...
Michael zostaje porwany i jest przetrzymywany w laboratorium. Przyjaciele na szczęście razem go odbijają i jednocześnie wysadzają w powietrze centrum badań nad kosmitami. Ginie również szeryf...

Angie | 2013-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2013

Nie wiem czy to zmęczenie materiału, ale część The Intruder mnie odrobinę nużyła. Jednak nadal mam ochotę przejść do następnej, więc nie jest tak najwidoczniej taka zła.

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 23 lutego 2006