Han Solo i utracona fortuna

Han Solo and the Lost Legacy
8371692013
star wars, Han Solo
Drzewko

Han Solo i Chewbacca podejmują niebezpieczną wyprawę na odległą planetę. Od dawna dochodzą słuchy, że znajduje sie tam legendarny skarb ogromnej wartości. Kiedy bohaterowie docierają na miejsce, "Sokół Millennium" zostaje uprowadzony. Przyjaciele muszą nie tylko odzyskać swój statek kosmiczny, lecz także stawić czoło bandzie zabójców polujacych na nagrodę wyznaczoną za głowę Hana Solo.

Arkadiusz | 2014-08-05
Przeczytana: 04 sierpnia 2014

Tym razem zapowiadało się naprawdę fajnie. Coś jakby historyjka iście wyjęta z "Poszukiwaczy zaginionej Arki". Han i Chewee zażywają należytego wypoczynku po dobrze opłaconej misji w jakimś uniwersyteckim centrum, gdzie dostępny jest szereg SPA dla przeróżnych gatunków. Chewbacca po czesaniu i nabłyszczaniu sierści zapragnął także awansu w ich małej hierarchii, więc napotkanym studentkom chcącym z nim przeprowadzić wywiad powiedział, że jest kapitanem. Han przyjął warunki gry i jako pierwszy oficer udał się wraz z nimi wynajętą limuzyną podróż po uniwersyteckim campusie. W pewnym momencie spotkali starego znajomego - Badurę - który chciałby ich zaangażować do pewnego projektu. Han, mimo długu życia jaki moją wobec niego odmawia jednak kiedy nieznani napastnicy zaczynają do nich strzelać na środku ulicy wszyscy razem rzucają się do ucieczki. Kiedy już udaje im się uciec Han a głównie bardziej honorowy Chewbacca zgadzają się przyjąć zlecenie. A jest ono niebagatelne, przyjaciele mają...

wombat80 | 2013-01-17
Na półkach: Fantasy i s-f, Przeczytane
Przeczytana: 24 sierpnia 2012

Zaliczone, kolejna część sagi w stylu przeczytać i zapomnieć. Przygody Hana Solo, tak przecież ciekawej postaci, przygody które można by fajnie rozpisać i stworzyć dużo bardziej rozbudowany wątek.

Książka liczy 176 stron, nie zabiera dużo miejsca na półce i to jeden z niewielu jej plusów.

Morte | 2016-11-17
Na półkach: Star warsy, Przeczytane