Poszukiwacze skarbu. Przygody dzieci z rodziny Bastablów szukających fortuny

Tłumaczenie: Marek Król
Cykl: Rodzina Bastablów (tom 1)
Wydawnictwo: Zielona Sowa
The Story Of The Treasure Seekers
837389201X
przygody, skarb, powieść
megiddovl

Dwie siostry i czterej bracia w wieku od kilku do kilkunastu lat, osieroceni przez matkę, zubożali wskutek niekorzystnego obrotu interesów ojca, nie ustają w poszukiwaniu skarbu, który mógłby poprawić byt rodziny. Sześcioro sympatycznych psotników, oddanych sobie na śmierć i życie, skłonnych do niedorzecznych pomysłów i działań, ale zawsze uczciwych, szlachetnych i wrażliwych na ludzkie niedole, znajduje na koniec skarb... zaskakujący i nieoczekiwany.

źródło opisu: Zielona Sowa, 2005

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Anna | 2016-02-18

Przeczytane dawno temu w dzieciństwie- miła książeczka ale na tle innych dziecięcych wypada raczej dość słabo... Ciekawe było to, ze trzeba było zgadywać kto jest autorem- szkoda,że ta zagadka była bardzo łatwa, nawet dla dziecka.

combarette | 2013-04-28

Cóż... Miła książeczka, w której najbardziej podoba mi się to, że musimy zgadnąć kto jest narratorem. :)

Javy | 2014-07-23
Na półkach: Przeczytane, Przygodowe

Dosyć dobra książka autorki, acz nie najlepsza. Uważam, że książka momentami jest mało interesująca.

Turniquet 92 | 2014-09-16

Z serii przeczytane bardzo dawno, dawno temu w dzieciństwie i...ulubione:-)

Yasmine | 2011-11-10
Przeczytana: wrzesień 1994

Czytała ją w dzieciństwie i bardzo mi się podobała.

| 2012-03-22

Nudna i niezbyt udana.