Polskie konstrukcje motoryzacyjne 1961 - 1965

Wydawnictwo: WKŁ
978-83-206-1671-2
motoryzacja
Madi313

Druga książka poświęcona dorobkowi polskich konstruktorów pojazdów samochodowych, rolniczych ciągników kołowych i motorowerów po drugiej wojnie światowej. Opisano 122 pojazdy produkowane seryjnie i prototypowe. Są wśród nich zarówno pojazdy, które czasami można jeszcze spotkać na polskich drogach, jak też zupełnie zapomniane samochody osobowe, mikrobusy i autobusy, samochody dostawcze i ciężarowe, samochody specjalne i specjalizowane, zestawy ciągników siodłowych z naczepami, ciągniki rolnicze, motocykle, skutery i motorowery.

JaroslawL | 2016-03-30
ArKo | 2015-05-27