Najnowsza antologia opowieści z gatunku grozy, fantasy i thrillera wydana w dwóch tomach zawiera 29 nie publikowanych wcześniej utworów mistrzów gatunku - Stephena Kinga, Joyce Carol Oates, Erica Van Lustbadera, Davida Morrella, Gene Wolfe'a, Williama Petera Blatty'ego, Nancy Collins, Ramseya Campbella i innych. Na kartach tej książki pojawiają się znane motywy i rekwizyty: wampiry, seryjni mordercy, zombi, duchy, nawiedzone domy, przedmioty o niezwykłych właściwościach.
Autorzy opowiadań: David Morrell, Peter Schneider, Ed Gorman, Al Sarrantonio, Gene Wolfe, Edward Bryant, Steven Spruill, Michael Marshall Smith, Joe R. Lansdale, Bentley Little, Thomas F. Monteleone, Dennis L. McKiernan, William Peter Blatty.

źródło okładki: www.empik.com

Stardust | 2016-08-04