Czarny Gerard

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ród Rodrigandów (Morex)". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Morex
Waldröschen oder die Verfolgung rund um die Erde VII.
Meksyk, Komancze
przygodowa
megiddovl

Akcja tego tomu rozgrywa się w Meksyku nadal ogarniętym wojną domową. Apacze walczą z Komanczami, Meksykanie z francuskimi interwentami, każdy chce zagarnąć władzę. Na takim tle toczą się losy naszych bohaterów, którzy, jak to mają w zwyczaju, nie myślą o sobie, lecz o losach innych, bardziej skrzywdzonych. Bronią kobiecej czci, często narażonej przez rozbestwionych żołdaków, i prawie zawsze wychodzą z opresji.

Edyta | 2016-10-20
alexbal | 2016-04-13