Droga do wolności

Tłumaczenie: Danuta Petsch
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Leśna różyczka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Korona
Waldröschen oder die Verfolgung rund um die Erde VI
przygoda, Leśna różyczka
przygodowa
megiddovl

Ten szósty już tom cyklu powieści "Leśna Różyczka" przenosi nas do Europy, gdzie jesteśmy świadkami dalszych losów znanych nam już bohaterów. Pojedynki, intrygi, zaskakujące spotkania i oczywiście płomienne uczucia, ubarwiają fabułę tej książki, nadając jej wartkie, wciągające Czytelnika tempo. Nikt też nie spodziewał się, że to właśnie hrabia Ferdynand będzie tym, który uratuje z bezludnej wyspy nieszczęsnych skazańców. Niestety, nie wrócą oni do rodzin, ale do Meksyku, by szukać prawdy i sprawiedliwości.

Sivira | 2017-02-19
grzokita | 2015-12-10