Opowiadania ze Starego Domu

Seria: Hipopotam
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
literatura polska
Barbara

Czy Szczur potrafi namalować obraz?; w jaki sposób Mysz może wyznać miłość Kotu?; czy zwierzęta mówią w wigilijny wieczór? - o tym wszystkim można dowiedzieć się poznając mieszkańców Starego Domu - Tycjana Juliana Kłębuszko, Fryderyka Szczura Piwnicznego, Pająka Gotfryda, Szarą Myszkę i innych. Napisana z wdziękiem i humorem książka opowiada o przedziwnych pomysłach, szalonych zabawach, licznych wyprawach i kilku niezwykłych przygodach, które bohaterowie przeżywają w ciągu dwunastu miesięcy.

źródło opisu: www.proszynski.pl

źródło okładki: www.proszynski.pl