Mroczna podróż

Tłumaczenie: Andrzej Syrzycki
Cykl: Nowa Era Jedi (tom 10)
Wydawnictwo: Amber
Dark Journey
star wars
Drzewko

Rycerze Jedi okupili zwycięstwo nad Yuuzhan Vongami straszliwymi stratami. Anakin Solo zginął. Jacen dostał się do niewoli. Jaina wraz z garstką przyjaciół zdołała uciec... Yuuzhanie ruszają w pościg. Nie wiedzą jeszcze, jak groźnym przeciwnikiem jest młoda Jedi. Pogrążona w rozpaczy Jaina poprzysięga bowiem zemstę. I poddaje się wpływowi Ciemnej Strony Mocy...

Michał | 2013-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2013

"Mroczna Podróż" to druga książka z serii Nowa Era Jedi jaką przeczytałem (pierwszą była "Gwiazda po gwieździe"). Pozycja przeciętna, aczkolwiek nie aż tak tragiczna jak wskazuje na to wiele recenzji ze świata SW. Oczywiście tom poprzedni był o wiele obszerniejszy i mimo wszystko bardziej wciągający, niż Mroczna podróż, nie mniej fanatycy Gwiezdnych Wojen w wydaniu z Yuuzhan Vongami na pewno sięgną po dziecko pani Elaine Cunningham.

WILKOR | 2016-11-03
erso | 2016-09-02