Żywoty równoległe

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nowa Poezja Polska". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zielona Sowa
83-7389-773-9
poezja
Mona

Pierwszy tomik wierszy Jacka Dehnela.

hapax | 2012-07-15
Przeczytana: 2006 rok

Później Jacek Dehnel się rozkręcił. Ale ten tomik był tak grafomarny, że aż strach. To, że autor dostał za niego Nagrodę Kościelskich, świadczy tylko o tym, jak strasznie strupieszałe musi być jury tej nagrody.

Znalezione w Ninatece: „Lala” Jacka Dehnela

W dzisiejszym odcinku zachęcamy do posłuchania radiowej adaptacji powieści Jacka Dehnela „Lala”, w której babcia narratora z dużą dozą dowcipu opowiada mu o swoim życiu, przekonując chociażby, że jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było, i nigdy tak nie będzie, żeby jakoś nie było.