8320707625
opowiadania, science-fiction
Oceansoul

Zbiór opowiadań science-fiction, zawiera następujące tytuły: Blisko granicy, Czekając na barbarzyńców, Daimonion, Koloryt lokalny, Port, Reguły gry, Twarze, Zakład zamknięty.

byłem_fprefectem | 2012-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2012

Niewielki zbiorek opowiadań Andrzeja Ziemiańskiego, raczej przebranych za fantastykę, choć całkiem ładnie przebranych. Dwa z nich pojawiły się we wcześniej opisanej przeze mnie antologii, chodzi o Koloryt lokalny i Zakład zamknięty. To pogadamy o pozostałych.

Więcej na http://niepamietnikfprefecta.blogspot.com/2012/11/eudajmonizm-ksiazkowy.html

słoneczko | 2015-12-26
Przeczytana: 23 grudnia 2015

Zbiór opowiadań, które nie zrobiły na mnie większego wrażenia. Niektóre z nich na siłę podciągnięte pod fantastykę. Są lepsze i gorsze, ale w większości słabe. Jak dla mnie taki sobie zbiorek opowiadań.

agateAngel | 2016-09-03
Przeczytana: 17 sierpnia 2016

Zbiór dosyć mierny. Ciekawe koncepcje, których nie można odmówić części opowiadań, niestety nie ratują nieprzekonujących postaci i drewnianych dialogów. Chętnie przeczytałabym te same historie, ale napisane lepszym piórem.

sowidyl | 2016-10-22
koszałekopałek | 2016-10-02