W tym roku będzie inaczej

Tłumaczenie: Jolanta Bartosik
Seria: Biblioteczka pod Różą
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
This year it will be different and other stories a Christmas treasury.
Barbara

Okres świąt Bożego Narodzenia jest czasem swoistej magii i szczególnego znaczenia, a noc wigilijna wydaje się niezwykła i tajemnicza. Sytuacje, o których opowiada Maeve Binchy w swych piętnastu, pełnych pogody nowelkach, mogłyby się jednak zdarzyć kiedy indziej. Małżeństwa muszą sobie radzić w kontaktach z byłymi małżonkami, rodziny z teściami, niewierny mąż powinien wybrać pomiędzy żoną a "tą drugą", dzieci uwikłane w walkę pomiędzy dorosłymi, muszą poradzić sobie z lokowaniem uczuć. Dalekie od nostalgii sceny z życia, prowokują do rozmyślań pod choinką.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/