Kiedy znów zacząłem myśleć o Bogu

Tłumaczenie: Kamil Markiewicz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Grüß Gott. Als ich begann, wieder an Gott zu denken
978-83-7516-108-3
religia
Dagmara

Znany niemiecki publicysta, autor obszernych wywiadów z z kardynałem Josephem Ratzingerem, tym razem snuje opowieść o swoim życiu - począwszy od młodzieńczej fascynacji komunizmem, opisuje relacje rodzinne, problemy z dorastającymi synami, trudne rozmowy z niewierzącymi przyjaciółmi, a także konfrontacje z własnymi wątpliwościami odnośnie wiary. Doprowadziły go one do nawrócenia oraz docenienia dziedzictwa i tradycji, jaką niesie ze sobą od dwóch tysięcy lat Ewangelia i Kościół katolicki.

Gosienka165 | 2015-09-08
KasiaKo | 2015-05-17