ANSI C
978-83-204-3356-2
Tobiasz

Język C opisano tu tak, jak go zdefiniowano w standardzie ANSI - stąd tytuł polskiego przekładu. Książka zastępuje "Język C" tych samych autorów, wydany przez WNT w latach 1987-1988. Książka jest przeznaczona dla szerokiego kręgu Czytelników - programistów, projektantów systemów kierunków informatycznych oraz wszystkich tych, którzy ze względu na uniwersalność i popularność języka chcieli się nauczyć w nim programować.

Danway | 2012-06-01
Przeczytana: 2001 rok

Genialna książka do nauki języka C, napisana u źródła czyli przez samych twórców tegoż przydatnego języka programowania... Dosłownie klasyka... Zdecydowanie polecam wszystkim potrzebującym...

Piotrek | 2012-06-01
Przeczytana: maj 2007

W sumie jedyna książka do C jaką czytałem. Dlatego ocenię ją jak najbardziej pozytywnie. Mi pomogła, znaczy wam też pomoże. Pisana bardzo przystępnie,teoria, następnie przykład wyjaśniający. Czyli jak być powinno.

JeanLuc | 2014-04-02

Ciężko się z niej uczyć, ale gdy już się co ogarnie to zaczyna pokazywać swoje plusy i sprawia, że się do niej wraca.

Rafał Gawlik | 2011-03-24
Przeczytana: 24 marca 2011

Twórcy języka ANSI C piszą o języku. Extra sprawa.

sjal | 2016-10-09
Przeczytana: 2016 rok

Absolutny klasyk. Książka jest napisana tak, jak powinna być: wprowadzenie przez przykład, wyjaśnienie tego na tyle, na ile potrzeba a wszystko zrobione zwięźle i na tyle sprytnie, żę ciężko byłoby coś jeszcze dodać. Przykład jak powinna wyglądać książka do nauki języka

pabloangello | 2013-09-30

Fajna, wiedza z samego źródła. Uczy jak powinien myśleć programista :)

Dmitrij Ustinow | 2016-09-07
Na półkach: Informatyka, Przeczytane